Üyelik Aidat İşlemleri

Üyelik Aidat İşlemleri

GS1 Türkiye'ye üye olan firmalar, üyeliklerinin devam etmesi için, üyeliklerinin başladığı yıl hariç, her yıl GS1 Türkiye'ye üyelik aidat bedellerini ödemekle yükümlüdürler. Her yıl, o yıla ait üyelik aidat miktarları GS1 Türkiye Vakfı Yönetim Kurulu tarafından belirlenir ve GS1 Türkiye tarafından ilan edilir. Aidat miktarı her yıl aidat döneminde üye firmaya tebliğ edilmekte, ayrıca internet sayfamızda duyurulmakta ve çağrı merkezimizden de konu ile ilgili bilgi alınabilinmektedir. GS1 Sistemi üyeliğinin devam edebilmesi için üye firma tarafından aidat ödemelerinin düzenli takip edilmesi ve adres değişikliklerinin tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

Sistemde kayıtlı aidat borçlarınızı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Aidat Ödeme

Firmalar her yıl ödemekle yükümlü oldukları aidat bedellerini aşağıda belirtilen banka hesap numaralarına yatırmalıdırlar. Aidat bedelinin yatırıldığını belgeleyen dekont üzerine Firma Önek Numarası, firmanın açık adı ve yatırılan miktarın üyelik aidat bedeli olduğunu belirten bir açıklama yazılmalıdır. Gerekli açıklama yazılmış dekont örneğini görüntülemek için buraya tıklayınız.

Aidat Bedelleri

2018 yılı GS1 Türkiye Sistem üyelik aidat bedelleri ve ödeme yapılacak banka bilgileri ayrıca duyurulacaktır.

Öte yandan:
Halen yatırılmamış 2016 ve öncesi yıllara ait aidat bedelleri TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ’ne
ait aşağıdaki hesaplardan birine YATIRILMASI GEREKMEKTEDİR.

 

Banka Adı

Şube Adı

Hesap No (IBAN No)

Vakıfbank

Merkez

TR700001500158007285342956

Akbank

Bakanlıklar

TR770004600153888000008079


Ödemeyi belgeleyen banka dekontunun açıklama kısmına Firma Önek Numarası, firmanın açık adı ve ödemenin ..... yılı üyelik aidat bedeli olduğu belirtilmelidir.

Firmalar aidat borçlarının ödenip ödenmediğini öğrenmek için aşağıdaki aidat ödeme bölümünü kullanabilir veya info@gs1tr.org adresine e-posta yolu ile başvurulabilirler.

Aidat Ödeme Kontrolü

GS1 Türkiye'ye üye olan firmalar, üyeliklerinin devam etmesi için, üyeliklerinin başladığı yıl hariç, her yıl GS1 Türkiye'ye üyelik aidat bedellerini ödemekle yükümlüdürler. Aidat borç ödemeleri, dekont üzerinde gerekli açıklama yazılmış ise 5 iş günü içerisinde sisteme işlenir. Bazı durumlarda, aidat bedelinin yatırıldığını belgeleyen dekont üzerine Firma Önek Numarası, firmanın açık adı ve yatırılan miktarın üyelik aidat bedeli olduğunu belirten bir açıklama yazılmaması gibi nedenlerle ödemeler sisteme doğru olarak yansıtılamamaktadır.

Sistemde kayıtlı aidat borçlarınızı öğrenmek için lütfen tıklayınız.